Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy

Kód: 8747158

Úplný název:

Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy (kol.):

Autor a popis:

Lingea, 704 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
188 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Dostává se vám do rukou zcela nový slovník určený především začínajícím a středně pokročilým žákům a studentům, kteří jej ocení jak ve škole, tak při domácí přípravě, nebo i v jazykovém kurzu. Hesla, významy a překlady jsou pečlivě vybrány tak, abyste zde našli běžně užívaná slova a obraty ze spisovného i hovorového jazyka.

Při tvorbě tohoto titulu jsme vycházeli z italských výkladových slovníků renomovaných nakladatelství (Zanichelli, Garzanti, Devotino - Mondadori, Treccani aj.) a z vlastního aktuálního výkladového slovníku češtiny.

Důraz je kladen na přehlednost, srozumitelnost a užitečné doplňující informace pro studium jazyka. Nechybí ani praktické příklady převzaté z běžného jazyka, které vám usnadní zapamatování slovní zásoby a aktivní komunikaci.

Všechna hesla a ustálené obraty jsou doplněny o předložkové vazby a upřesňující závorky, aby bylo docíleno maximální jednoznačnosti významů a výstižnosti překladů. Tyto doplňkové informace vám pomohou rychle a snadno najít správný význam a vybrat nejvhodnější překlad. Předložkové vazby a příklady vám napoví, jak slovo nebo slovní spojení správně užít ve větě.

Podrobný přehled italské gramatiky spolu s ilustračními příklady vám umožní rychle si osvojit základy jazyka a zásady jeho užívání. Užitečnou pomůckou pro studenty budou bezpochyby i praktické poznámky o použití italských slov.

Jistě oceníte také konverzační přílohu s množstvím témat vhodných pro přípravu do hodiny nebo k maturitě, ale také k osvojování slovní zásoby a aktivního překládání. Mnoho témat můžete využít i při běžné konverzaci a komunikaci s cizinci - např. Pozdravy a oslovení, Seznámení, Pozvání a návštěva, Čas, Telefonování, Rodina, Bydlení, Zdraví atd.

Věříme, že vám slovník bude užitečným pomocníkem při studiu jazyka.

Obsah slovníku
704 stran
36 000 hesel
6 000 příkladů, idiomů a frází
77 000 překladů
67 stran konverzačních okruhů vhodných pro školní výuku
100 studijních poznámek
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Encyklopedie, slovníky

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Encyklopedie, slovníky / Italsko-český, česko italský šikovný slovník...… nejen do školy