Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala

Kód: 2600683

Úplný název:

Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala (Dufek Martin):

Autor a popis:

Dufek Martin, Dufek Martin, 192 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha „Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno a Guatemala“ autora Martina Dufka je hlubokou sondou do života současných mayských indiánů žijících na území Guatemaly. Kniha se prostřednictvím životního příběhu indiánského šamana a indiánské léčitelky a také osobních zážitků autora z putování Guatemalou snaží nalézt mayské poselství k 21. prosinci 2012. O tomto zimním slunovratu se seřadí planety a Slunce v naší galaxii do řady a vytvoří s Mléčnou dráhou kříž Mayi nazvaný Křižovatka cest, v mayských kalendářích naskočí opět nula a lidstvo vstoupí do nového dějinného období, které by podle jednoho mayského proroctví mělo vypadat jinak to dosavadní. Kniha o indiánské moudrosti a přirozeném způsobu života pomůže čtenáři nalézt ideální individuální cestu životem, anebo jej alespoň pobaví exotikou Střední Ameriky. Je to již třetí kniha Martina Dufka, který se po dlouhé novinářské praxi zaměřil na cestování a na hledání smysluplnějších hodnot v životě různých národů, obývajících naši planetu.

Nahlédnout do Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala Nahlédnout do Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Cestování

 
Knihkupectví / Náš svět / Cestování / Indián, který nemohl nalézt své indiánské jméno...a Guatemala