Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá

Kód: 7461064

Úplný název:

Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá (Michelinie David): Další dobrodružství 2

Autor a popis:

Michelinie a kolektiv David, BB/art, 368 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
653 Kč (890 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nad Evropou se zlověstně stahují mračna války… Svět zachvátila velká hospodářská krize… Ale v Dalších dobrodružstvích Indiany Jonese touhu světoběžnického archeologa po dobrodružství a nových objevech nic nezdolalo. V tomto omnibusu naleznete dvanáct sešitů s příběhy o nebojácném archeologovi Indianu Jonesovi, které vycházely v 80. letech. Nadto nechybí ani oficiální adaptace dalšího filmového dobrodružství – Indiana Jones a chrám zkázy. Tentokrát se s Indym a jeho studenty vypravíte na dobrodružnou exkurzi, bok po boku s Marion se zúčastníte pronásledování zlodějského zaměstnance muzea a nebudete ochuzeni ani o další námořní dobrodružství s piráty. Indyho předešlá dobrodružství vám jistě připomenou minisérie Pátrání po Abnerovi a Kubánské kontakty. V první z nich, jak už název napovídá, Indy s Marion prověřují, zda Marionin otec náhodou nežije, a v druhé se znovu setkáte s pletichami Bena Alího Ajjúba, který Indymu stále neodpustil, že mu „vyfouknul“ arnhemský kruhový kalendář. Tradiční porci záhad a mystických sil v akci zajistí neméně zajímavé sešity Honba za drakem a Pomsta pradávného národa. Každopádně s Indym opět procestujete celý svět a užijete si mnoho stránek vzrušení a zábavy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha druhá