Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první

Kód: 7461009

Úplný název:

Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první (Goodwin Archie): Indiana Jones

Autor a popis:

Goodwin a kolektiv Archie, BB/art, 368 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
653 Kč (890 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Dobyvatelé ztracené archy
Užijte si první výskyty slovutného profesora na komiksových stránkách spolu s tvůrčími osobnostmi jako je Walt Simonson, John Byrne, Archie Goodwin a Howard Chaykin!
V tomto tři sta šedesát stran silném svazku je poprvé shromážděno úvodních dvanáct čísel komiksové série z osmdesátých let, mezi kterými je i adaptace Dobyvatelů ztracené archy. Svou fantastickou cestu zde také zahajuje David Michelinie, autor, který napsal většinu Indyho raně kolorovaných příběhů. Filmoví fanoušci si tyto klasické příběhy, rozšiřující mýtus Indiany Jonese za hranice stříbrného plátna, jistě nenechají ujít. Nebezpečí a vzrušení následují archeologa doktora Henryho Jonese juniora po celém světě, zatímco se snaží zajistit, aby nejmocnější předměty světa nepadly do nesprávných rukou!
Univerzitní kolegové jej znají jako výtečného archeologa doktora Henryho Jonese juniora, ale zbytek světa ho zná pod jiným jménem - pod jménem Indiana Jones, největší dobrodruh dvacátého století!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Indiana Jones - Omnibus - Další dobrodružství - kniha první