Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)

Kód: 9046715

Úplný název:

Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) (Šilhánková Vladimíra):

Autor a popis:

Šilhánková a kolektiv Vladimíra, Civitas per Populi, 152 stran, jazyk - CZ, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
210 Kč (300 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Problematika udržitelného rozvoje (UR) je v popředí zájmu široké odborné i laické veřejnosti již několik let.Pro měření směřování k udržitelnému rozvoji, stejně tak jako ke sledování výkonnosti jednotlivých území - od lokální přes regionální úroveň až k úrovni celostátní se používají ukazatele neboli indikátory.V současné době existuje několik mezinárodně uznávaných sad indikátorů místního a regionálního udržitelného rozvoje obsahujících několik set indikátorů.V současné době existuje několik mezinárodně uznávaných sad indikátorů místního a regionálního udržitelného rozvoje obsahujících několik set indikátorů.

Cílem práce je, že pro sledování a následné řešení regionálních disparit je nezbytné zavést jednotný systém sledování rozvoje a výkonnosti (nejen ekonomické) jednotlivých území, který bude vzájemně skladebný nejen po jednotlivých jeho oblastech - ekonomické, environmentální a sociální, ale bude skladebný i hierarchicky tj. od místní, přes mikroregionální, regionální (krajskou) až po státní úroveň. Navržený jednotný systém sledování rozvoje a výkonnosti (nejen ekonomické) jednotlivých území bude zároveň kompatibilní s územně plánovacími podklady podle Stavebního zákona. Publikace je v anglickém jazyce.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Indicators of Sustainable Development for Municipalities (anglicky)