Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp

Kód: 9038136

Úplný název:

Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp (kol.):

Autor a popis:

Civitas per Populi, 0 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
50 Kč (70 Kč)
  / ks  
koupit
 

Publikace mapuje problematiku vyhodnocování strategií udržitelného rozvoje prostřednictvím jejich indikátorů. Na příkladu města Hradec Králové ukazuje nejen výsledky měření jednotlivých indikátorů ze Společné sady evropských indikátorů (ECI), ale i jejich vzájemnou provázanost a vazbu na strategické a další rozvojové dokumenty města. Publikace vyšla jako dílčí výstup výzkumného projektu MMR.


 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Indikátory udržitelného rozvoje - teoretické přístupy a zkušenosti v České republice. Příp