Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století

Kód: 7476063

Úplný název:

Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století (Blažková Tereza, Fialová Dana, Matoušek Václav):

Autor a popis:

Blažková Tereza, Togga, 234 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
141 Kč (190 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Kolektivní monografie obsahuje devět odborných studií věnovaných problematice trávení volného času v původně agrárních zázemích průmyslových měst v posledních dvou stoletích. Knihu tvoří příspěvky historiků, archeologů, geografů, památkářů, které doplňuje i stať umělecká.

Každý autor svými osobitými metodami popisuje a analyzuje rekreační aktivity jako jeden z charakteristických jevů moderní a postmoderní společnosti. Kromě obecných úvodních textů obsahuje kniha specializované studie o trampském hnutí, o příměstských vilových čtvrtích a chatových osadách i o rekreačních areálech průmyslových podniků. Studie z českého prostředí doplňuje též jedna práce z polského území.
Monografie je zároveň prvním svazkem nové edice STEAM zaměřené na mezioborová studia doby industrializace, resp. doby komplexní modernizace euroamerické společnosti.

Autoři: Czesław Adamiak, Dana Fialová, František Gabriel, Alexandra Krížová, Vera Kucová, Lucie Kursová, Václav Matoušek, Jan Štemberk, Jirí Vágner, Tereza Vokurková, Veronika Zapletalová
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Individuální a masová rekreace v okolí velkých industriálních měst v 19.–21. století