Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci

Kód: 7252579

Úplný název:

Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci (Isaacson Walter): Jak skupinka vynálezcu, hackeru, géniu a nadšencu stvorila digitální revoluci

Autor a popis:

Isaacson Walter, PRÁH, 656 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
399 Kč (499 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

V roce 2011 se z Isaacsonova převratného životopisu zakladatele Applu Steva Jobse stal globální fenomén a jedna z nejprodávanějších knih literatury faktu všech dob. Nyní Walter Isaacson přichází s příběhem lidí, kteří nástup Jobse a digitálního věku umožnili. Pokud chcete pochopit, jak k inovacím skutečně dochází a jak spolupráce vede ke kreativitě, pak jsou Inovátoři tou správnou volbou. Tato kniha má naději stát se klasickým textem o dějinách digitální revoluce a nepostradatelným průvodcem světem inovací. Isaacsonova mistrná sága začíná Adou Lovelaceovou, dcerou lorda Byrona, jež se ve čtyřicátých letech 19. století stala průkopnicí počítačového programování. Zkoumá fascinující osobnosti, které stvořily stávající digitální revoluci, jako například Vannevara Bushe, Alana Turinga, Johna von Neumanna, J. C. R. Licklidera, Douga Engelbarta, Roberta Noyce, Billa Gatese, Steva Wozniaka, Steva Jobse, Tima Bernerse-Lea a Larryho Page. Tento příběh vypráví o tom, jakým způsobem uvažovali a proč byli tak vynalézaví. Je také vyprávěním o jejich schopnosti spolupracovat a osvojit si umění týmové spolupráce, díky níž pak byli ještě kreativnější. Nacházíme se v éře, která inovace, tvořivost a týmovou spolupráci podporuje. Inovátoři nám ukazují, jak k těmto jevům dochází.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Inovátoři - Jak skupinka vynálezců, hackerů, géniů a nadšenců stvořila digitální revoluci