Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty

Kód: 8739837

Úplný název:

Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty (Sládek Miloš): 1. svazek rady kvalifikacních prací FHS UK

Autor a popis:

Sládek Miloš, Fakulta humanitních studií, 222 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
148 Kč (200 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Publikace se zabývá etickými aspekty profesionálního chování inspektorů kvality sociálních služeb v rezidenčních zařízeních.
První část obsahuje teoretická východiska vztahující se k dané problematice s rozborem relevantní odborné literatury. Druhá je věnována vlastnímu výzkumu, jehož cílem bylo zjištění etických souvislostí při výkonu inspekce, vzdělání inspektorů v oblasti etiky, etického kodexu inspektorů, profese inspektora a preferencí hodnot inspektorů.
Hlavním cílem je analýza etických souvislostí při výkonu inspekcí ve vybraných rezidenčních zařízeních sociálních služeb. Ve výzkumu jsou použity kvantitativní i kvalitativní metody, dotazníkové šetření a polostrukturované rozhovory. Koncepce výzkumu v této oblasti byla ovlivněna tím, že analogické šetření nebylo v České republice dosud provedeno. Na základě syntézy získaných poznatků publikace předkládá ucelený pohled na aplikaci etiky v profesním působení inspektorů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Inspekce kvality v rezidenčních zařízeních sociálních služeb – etické aspekty