Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom

Kód: 2560730

Úplný název:

Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom (Beckerová Holly, Copesticková Joanna):

Autor a popis:

Svojtka&Co., 288 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
279 Kč (399 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pastva pro oči se stovkami báječných nápadů od nejobdivuhodnějších současných světových designéru, které jsou stálým zdrojem inspirace, poučení a vzrušení - to je tato nádherná kniha. Najdete v ní použitelné příklady a inspirující obrázky skutečných bytu, kde lidé opravdu žijí. Obsahuje 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho domu. Proč nebydlet lépe, když to je tak snadné?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Fotografie

 
Knihkupectví / Umění / Fotografie / Inspirace pro váš byt - 1000 inspirativních nápadu a návrhu pro každou místnost vašeho dom