Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic

Kód: 7345488

Úplný název:

Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic (Vašáková Martina, Polák Jaroslav, Matěj Radoslav): Od etiopatogeneze pres radiologický obraz k histopatologické diagnóze

Autor a popis:

Vašáková Martina, Polák Jaroslav, Matěj Radoslav,, MAXDORF, 420 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
556 Kč (795 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Pod pojmem intersticiální plicní procesy se skrývá velmi početná skupina nemocí, které mají společné difuzní postižení plicní tkáně, a tudíž podobný klinický, radiologický a funkční obraz. Monografie věnovaná těmto závažným onemocněním se setkala mezi lékaři s velkým ohlasem. Po rozebrání prvního vydání proto autoři připravili druhé, rozšířené a aktualizované vydání, které si však zachovává základní rys – srozumitelnost a praktičnost. Kniha je dílem spolupráce tří autorů, kteří se problematikou intersticiálních plicních procesů léta zabývají. Pojímá intersticiální plicní procesy ze tří hlavních aspektů, a to klinického, radiologického a histopatologického. Je určena především pneumologům, revmatologům a internistům, užitečná však může být i pro další odbornosti, včetně dermatologů či zainteresovaných praktických lékařů. Chce pomoci všem, kteří se v problematice těchto nemocí potřebují lépe orientovat a hledají ucelený a komplexní přehled o nemocech plicního intersticia.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Intersticiální plicní procesy - Od etiopatogeneze přes radiologický obraz k histopatologic