Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep

Kód: 2491247

Úplný název:

Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep (Uzel Radim):

Autor a popis:

Uzel Radim, Ikar, 288 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a reprodukci, o sexualitě dnešní mladé generace i pohlavní aktivitě našich babiček a dědečků. Přední český sexuolog lehkým perem a s notnou dávkou vtipu uvádí v krátkých literárních útvarech mnoho informací, zajímavostí a faktů ze současného sexuálního života jak u nás, tak v zahraničí. Bere si na mušku i sexuální zvláštnosti a podává celkový obraz celoživotních intimních slastí i strastí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep (hodnotilo 1 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Romány pro ženy / Intimní slasti a strasti - Vážná i humorná, běžná i kuriózní pojednání o sexu, lásce a rep