Irský vlkodav

Kód: 7321393

Úplný název:

Irský vlkodav (Kaneová Alice):

Autor a popis:

Kaneová Alice, Fortuna Print, 155 stran, jazyk - CZ, 2008

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
47 Kč (59 Kč)
  / ks  
koupit
 

Pes s nejvyšší kohoutkovou výškou na světě, to je irský vlkodav. Skutečný " něžný obr " psího světa, oděný v charakteristické hrubé srsti a v kohoutku ne menší než 79 cm. Plemeno je oddané rodině, což je spojeno s jeho příslovečnou kuráží. Irský vlkodav patří k nejpřátelštějším plemenům psího světa, ale vyžaduje majitele, který je schopný poskytnout mu odpovídající pohyb, péči a ubytování, které potřebuje, aby nestrádal. Činorodá rodina s dětmi by si nemohla přát vhodnějšího a příjemnějšího psího společníka. Ve výstavním kruhu irský vlkodav předvádí impozantní zjev stejně jako působivou velikost a souměrnost. Okouzlí každého milovníka psů, se kterým se setká.
Tato kniha poskytuje velmi potřebné informace o irském vlkodavovi a jeho předcích, o jeho povaze a standardu stejně jako o správném výběru štěněte, krmení, výchově, preventivní zdravotní péči a chování plemene. Nový majitel přivítá radu o přípravě domova před příchodem štěněte a předcházení problémům se štěňaty.
Navíc velmi poučná publikace nabízí přes 135 barevných fotografií, které jsou jak informativní, tak poutavé. Srozumitelné pokyny a důležité informace jsou zdůrazněny tak, aby zajistily snadný přístup ke všemu, co čtenář potřebuje vědět o životě s irskám vlkodavem.
Ať už máte problémy s výchovou, alergiemi nebo blechami, tato kniha poradí, jak jim předcházet. Je nepostradatelným průvodcem povinnostmi majitele od štěněcích do seniorských let psa. Publikaci doporučují špičkoví chovatelé a cvičitelé každému novému majiteli irského vlkodava.
Probíraná témata:
- Historie irského vlkodava
- Charakteristika irského vlkodava
- Plemenný standard irského vlkodava
- Každodenní péče o irského vlkodava
- Domácí výchova a výcvik irského vlkodava
- Zdravotní péče o irského vlkodava
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Irský vlkodav do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Irský vlkodav.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Irský vlkodav (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Irský vlkodav bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Irský vlkodav doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Chovatelství