Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray

Kód: 8758848

Úplný název:

Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray (Hodgkinson Mark): Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray

Autor a popis:

Hodgkinson Mark, Columbus, 280 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
252 Kč (349 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Tenisová legenda Ivan Lendl. Drtivý forhend, nikdy nekončící dřina v tréninku a první skutečný profesionál ve světovém tenisu. Tohle o něm víme. Ve svém sportu nastartoval novou éru. V Lendlově kariéře hráče a v letech po jejím skončení stále zůstávala spousta tajemství. Mnohé odhaluje kniha Marka Hodgkinsona. Před Ivanem Lendlem nikdy nestála otevřená brána s pozvánkou a slovy "buď vítán". Na každá vrata dlouze bouchal a pak se do nich musel vší silou opřít, aby mohl jít dál za svým cílem a snem.
Ivan Lendl se prokousával po kousíčkách. Mnohokrát padl, aby znovu vstal a mohl se stát šampiónem šampiónů. Vnitřní síla, přísnost vůči sobě samotnému, nekompromisnost a na opačném pólu klacky naházené pod nohama. Pral se s vrchností ve svém rodném Československu, překonával nastavená záda od svých soupeřů, pro které byl pořád tím z Východu. Amerika a celý svět jen těžce přijímaly, že největší tenisové eso pochází z "druhé strany" zeměkoule. Používal psychologické zbraně a soupeře srážel třeba i drsnými vtipy. Skoro všechny hráče štval, ale ti samí jej zároveň maximálně uznávali. Poznejte Ivana Lendla, jak se vyrovnával s těžkými překážkami, jak se dostal na vrchol nebo co všechno dokázal jako "superkouč" přenést na Andyho Murraye, aby z něho byl dvojnásobný grandslamový vítěz. O své názory se dělí také Andy Murray, John McEnroe, Boris Becker, Pat Cash nebo Mats Wilander. I oni mu skládají poklonu, protože Ivan Lendl posunul světový tenis do jiné dimenze.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Ivan Lendl - Muž, kterému Wimbledon vyhrál až Andy Murray