Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc

Kód: 6899067

Úplný název:

Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc (kol.): vystrihovánka a omalovánka + škola lícení navíc

Autor a popis:

Zadražil Ivan, 0 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
47 Kč (65 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Jak postupovat?

Postavu Ivanky i její obleky pečlivě vystříhejte. Pozornost věnujte i stříhání jednotlivých úchopů, které se pak ohnou a přložený model na postavě pěkně drží.

Panenku lze podlepit tvrdým papírem, aby byla pevnější. Omalovánky si můlžete vybarvit podle vlastní fantazie.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výtvarné nápady

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Výtvarné nápady / Ivanka v tanečních - oblékací panenka - vystřihovánka a omalovánka + škola líčení navíc