Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají

Kód: 8764205

Úplný název:

Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají (Dyer Wayne Walter): Proc tato dve slova tolik znamenají

Autor a popis:

Dyer Wayne Walter, Keltner Tomáš, 40 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (191 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph.D., vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti. Titul „Já jsem“ je nejnovější a zatím poslední ze série unikátních motivačních knih Dr. Dyera. Přináší dětem jednoduché poselství: Bůh není nikde daleko, ani vedle nás. Nejsme totiž odděleni od Boha, jsme jeho součástí! Když děti pochopí, že božská láska a síla jsou součástí každého z nás, může jim to pomoci naplnit jejich největší potenciál v životě. Kniha pomůže vašim dětem uvědomit si, že jsou „větší“, než si vůbec dovedli představit a zvládnou mnohem více! V závěru knihy naleznete zvláštní část, která se věnuje důležitému významu a způsobu, kterým používáme slova Já jsem při vytváření lásky a štěstí ve svém životě a ve světě vůbec. Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro děti a mládež

 
Knihkupectví / Knihy pro děti a mládež / Já jsem - Proč tato dvě slova tolik znamenají