Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček)

Kód: 5616021

Úplný název:

Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček) (Horníček Miroslav):

Autor a popis:

Horníček Miroslav, SUPRAPHON, 0 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
168 Kč (212 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Vybrané dialogy protagonistů ze stejnojmenné knihy Miroslava Horníčka ironizují úsměvně téměř scholastické spory o podílu žen či mužů na lidském pokroku. Na osudech tří známých historických dvojic je relativizována vžitá představa o průběhů osudných setkání Samsona a Dalily, Ctirada a Šárky a Oldřicha a Boženy. Tito slavní mužové i ženy, představeni v jiném světle, než jaký dosud nabízela historie a literatura, působí jako normální smrtelníci s pochopitelnými a všem nám důvěrně známými chybami i přednostmi. Z dialogů navíc vysvítá přitažlivost, kterou k sobě všichni zmínění věhlasní hrdinové cítí, okořeněná zajímavě lstí a ješitností, jež je vlastní oběma pohlavím.
Chytrý, kultivovaný a laskavý humor Miroslava Horníčka je patrný ve všech jeho uměleckých projevech, v literárním díle, čteném samotným autorem, si jej však můžeme vychutnat především.
Neotřelý, lehce ironický pohled Miroslava Horníčka na vybrané slavné milenecké dvojice minulosti.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček) do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček).
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček) (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček) bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček) doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Audioknihy

 
Knihkupectví / Audioknihy / Jablko je vinno - CD (Čte Libuše Švormová, Miroslav Horníček)