Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření

Kód: 8728433

Úplný název:

Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření (Handrlica Jakub): Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího zárení

Autor a popis:

Handrlica Jakub, Auditorium, 296 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
301 Kč (410 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha představuje první komplexní studii o právní úpravě mírového využívání jaderné energie a ionizujícího záření v českém jazyce. Její vydání reaguje nejenom na skutečnost, že v České republice jsou jaderná energie a ionizující záření již v současnosti využívány v celé řadě odvětví, ale i na skutečnost, že podle aktuálních prohlášení se význam jaderné energetiky v České republice má v následujících desetiletích dále posilovat a v našem státě mají probíhat téměř všechny formy palivového cyklu (těžba uranové rudy, přepracování paliva, finální ukládání radioaktivních odpadů).
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Literatura faktu

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Literatura faktu / Jaderné právo - Právní rámec pro mírové využívání jaderné energie a ionizujícího záření