Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít

Kód: 2473468

Úplný název:

Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít (Forleo Marie): Budete tak pritažlivá, že se témer neubráníte jít na rande sama se sebou!

Autor a popis:

Forleo Marie, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
186 Kč (219 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Tato kniha je jiná než ostatní - nedává návody typu, jak do měsíce sehnat manžela, ale soustředí se na vás a na to, jak můžete učinit sebe samotnou přitažlivější v téměř každé situaci, ať už máte partnera či nikoliv. Až přijmete své jedinečné kvality a zbavíte se špatných návyků ve vztazích, budete ohromena, jak přitažlivá jste pro ostatní. Díky čtivé, vtipné a ženám přátelské příručce se dozvíte osm tajemství jak okouzlit muže, zjistíte pět pravd, které musí znát každá přitažlivá žena, poznáte sedm špatných návyků nejméně atraktivních žen a dostane se vám odpovědí na 21 nejčastějších otázek týkajících se schůzek a vztahů. Knížka vám pomůže zamyslet se nad dosavadním životem a prožitými vztahy a dodá vám sebevědomí k novým začátkům. Budou jí nadšeny ženy každého věku a všech životních stylů a nevyděsí ani muže, kteří chtějí nahlédnout do tajů ženského myšlení.

Nahlédnout do Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít Nahlédnout do Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak být neodolatelná pro každého muže - Budete tak přitažlivá, že se téměř neubráníte jít