Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody

Kód: 2002412

Úplný název:

Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody (Čeřovský Jan): aneb pul století ve službách mezinárodní ochrany prírody

Autor a popis:

Čeřovský Jan, Academia, 564 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
276 Kč (395 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Nadšený pozorovatel a ochránce přírody, vystudovaný ekolog J. Čeřovský se v průběhu druhé poloviny 20. století významně podílel na činnostech a rozvoji československé, české i světové ochrany přírody. Jak se vyvíjelo mezinárodní dění v tomto oboru, kterého se aktivně účastnil jako dobrovolník i profesionál?
Autor popisuje vznik a historii specializovaných mezinárodních organizací, jejich programů a projektů, jež brzdilo politické nepřátelství i otevřené konflikty studené války, lidská hloupost, závist a zloba, než se plně rozvinula spolupráce v devadesátých letech. Navíc publikace nabízí řadu pohledů do lidského zákulisí oficiální odborné scény a zajímavých zážitků a postřehů z pěti kontinentů světa!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Jak jsme zachraňovali svět aneb Půl století ve službách mezinárodní ochrany přírody