Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra

Kód: 8673955

Úplný název:

Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra (Šavlík J.,Hnízdil J., Houdek F.): aneb Hippokratova nocní mura

Autor a popis:

Šavlík J.,Hnízdil J., Houdek F., Andrej Šťastný, 288 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

České zdravotnictví je nemocné. Více než opravdové léčení lidí dnes vidíme finanční a politické zájmy, které náš medicínsko-zdravotnický svět dokonale ovládly. A někdy to vypadá, že zdraví občana je na řadě až poté, co se nasytí peněženky mocných farmaceutických firem a podnikatelských skupin.
Vzniká zajímavý paradox. Zatímco dříve člověk pečoval o svoje zdraví a kolem toho organizoval veškeré své aktivity, nyní se občan musí hlavně přizpůsobit zájmům zdravotnických lobbistů. Zajímá vás, kdo na vašem zdraví vydělává a jak k tomu přijdete vy? Kniha z pera předních odborníků se na tuto otázku pokouší odpovědět. Její poutavý obsah se týká každého, kdo někdy překročil práh zdravotnického zařízení.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Jak léčit nemoc šílené medicíny aneb Hippokratova noční můra