Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků

Kód: 7336271

Úplný název:

Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků (Dahlke Rüdiger): Význam a výklad žaludecních a strevních príznaku

Autor a popis:

Dahlke Rüdiger, Fontána, 222 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
160 Kč (228 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Znáte to: když vám „něco nevoní“, zvedá se vám žaludek. Když máte„bobky“, pohrává si s vámi strach – a dost možná jste už v nějaké dramatické situaci měli „plné kalhoty“… Lidová rčení vypovídají o významu našeho žaludečně-trávicího traktu a jeho dopadu na naši psychiku víc, než si normálně myslíme. Můžeme se učit z tělesných příznaků? Ano, pokud víme, jak rozluštit jejich poselství.
Lékařská věda si až velmi často neví s chorobami žaludku, střev a tračníku rady a povetšině se omezuje na odstraňování symptomů. Autoři této publikace proto ustoupili od tradičního chemicko-funkcionalistického výkladu a zaměřili se na onu zvláštní provázanost mezi našimi útrobami a duševním světem, již si mnohem intenzivněji uvědomovali naši předkové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jak odstranit potíže s trávením - Význam a výklad žaludečních a střevních příznaků