Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme

Kód: 9040077

Úplný název:

Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme (Blechová Zdenka): aneb co je dobré si uvedomit a o cem nevíme

Autor a popis:

Blechová Zdenka, Zdenky Blechové, 152 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
266 Kč (360 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha obsahuje přímou výpověď duše z pobytu v bříšku. Co tam prožívá a co vnímá, když přijde na svět. Seznamuje nás s umělým oplodněním z pohledu duše, která se tímto způsobem uvolí narodit. Hovoří o následcích antikoncepce, o kterých se nemluví. Změnou pohledu na interupci se žena může zbavit pocitu viny. Proč je někdo levák a že dyslektik je duše moudrá, vědomá. Jak je to s naším materiálním zabezpečením, co je nám dáno a co ne. Kniha pojednává o vývoji duše z doby početí přes dětství do dospělosti. Je tedy poučná nejen pro rodiče, ale pro každého, který chce o sobě více vědět. Je psána převážně channelingem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Duše a tělo

 
Knihkupectví / Duše a tělo / Jak porozumět sobě a dětem aneb co je dobré si uvědomit a o čem nevíme