Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu

Kód: 2475099

Úplný název:

Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu (Davies William): Zachovejte chladnou hlavu

Autor a popis:

Davies William, Grada, 192 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
229 Kč (269 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Proč mě rozčilují věci, které jiné nechávají chladnými? Proč jsem někdy podrážděnější než jindy? Proč všechny neiritují tytéž situace? Je vztek sám o sobě vždy špatný? Položili jste si někdy podobnou otázku? Pokud máte pocit, že nezvládáte své negativní emoce a často říkáte nebo děláte věci, kterých později litujete, je tato kniha určena právě vám! Uznávaný psycholog v ní na mnoha příkladech z praxe srozumitelně a čtivě vysvětluje, proč se takto chováte a jak takovému chování můžete předejít. Dozvíte se, jak je to s podrážděností a vztekem, jak fungují vaše přesvědčení a zábrany a jak s nimi můžete pracovat. Naučíte se rozpoznávat vaše osobní spouštěče hněvu a používat prospěšnější metody při posuzování situací, v nichž často „ztrácíte hlavu“. Naleznete rady, jak si dlouhodobě udržet lepší náladu a zpříjemnit tak život nejen sobě, ale i svému okolí. Nenechte se už dál ovládat svým vztekem a převezměte plnou kontrolu nad svými reakcemi i v těch nejnáročnějších situacích!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak překonat vztek a podrážděnost - Zachovejte chladnou hlavu