Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody

Kód: 2475726

Úplný název:

Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody (Fritzsche Thomas): Psychologické strategie a metody

Autor a popis:

Fritzsche Thomas, Grada, 200 stran, jazyk - čeština, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
246 Kč (289 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Vyjednávat suverénně a s úspěchem není těžké, pokud znáte ty správné strategie a postupy! Najdete je v knížce zkušeného autora, plné skutečně prověřených rad a srozumitelných příkladů z praxe. Dozvíte se, jak uspět při kooperativním vyjednávání i jak se ubránit za použití triků při strategickém vyjednávání. Zjistíte, na jaké rady vnucované na některých školeních raději zapomenout, či jak jsou důležité osobnosti vyjednávajících. Autor se také podrobně věnuje vyjednávání pomocí NLP – neurolingvistického programování. Pomocí praktických příkladů a cenných tipů vám Thomas Fritzsche objasní nejdůležitější psychologické strategie a metody, díky nimž budete vyjednávat flexibilně, úspěšně a zaměřeni na svůj cíl.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak přesvědčivě vyjednávat - Psychologické strategie a metody