Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy

Kód: 7243627

Úplný název:

Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy (Hurdová Veronika):

Autor a popis:

Hurdová Veronika, Brána, 160 stran, jazyk - CZ, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
183 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Optimistická příručka pro všechny ženy, které mají před sebou devět měsíců čekání na svého potomka. A ačkoliv se na ně ze všech stran valí chytré rady a moudra o tom, jak radostné by jejich očekávání mělo být, už první ranní nevolnosti jim naznačí, že zase tak radostné to nebude. Tělesnými útrapami to bohužel nekončí. Na nebohé těhotné začnou útočit stávající matky, které jim bez ptaní do náruče strkají své mimísky „na zkoušku“. Příbuzní se jich donekonečna ptají, jestli to jméno pro dítě skutečně myslí vážně a chtějí mu tak zkazit celý život. Při přenášení dostanou denně desítky esemesek, zda už náhodou neporodily. A do toho je dokáže rozplakat i písnička od Karla Gotta a také to, že na sebe neoblečou nic jiného než stan. Knížka postupně prochází všechny fyzické, psychické a společenské „radosti“ s těhotenstvím spojené, snaží se na ně nahlížet s notnou dávkou humoru a v neposlední řadě také budoucím matkám poradit, jak jednotlivé situace s nadhledem vyřešit. Všechny zasloužilé matky a časopisy o miminech mají nakonec v jednom pravdu - finální produkt všechna trápení vynahradí.
Citlivě a s vtipem napsanou knihu doprovází řada ilustrací.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Jak přežít těhotenství - vtipná příručka pro těhotné ženy