Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za

Kód: 2473309

Úplný název:

Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za (Lakhani Dave): ...a jak prodávat ješte více, až lidé a firmy kupovat zacnou

Autor a popis:

Lakhani Dave, Grada, 208 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
271 Kč (319 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Zhoršily se vám prodeje? Snížil počet zakázek? Tlak na lepší výsledky nebyl nikdy větší, než je nyní. V nové "bibli" prodeje najdete jasné rady, tipy, nástroje, techniky a strategie, které vám pomohou okamžitě zlepšit vaše prodejní výsledky a zisky. Dozvíte se, jak najít zákazníky připravené ke koupi, jak úspěšně uzavírat nové obchody, jaké nové možnosti komunikace využívat, co musíte zákazníkovi nabídnout, abyste uspěli, jak zákazníka účinně oslovit, přesvědčit a získat, i když se zdá, že firmy a lidé nechtějí nakupovat. Ať už jste prodejce, obchodní zástupce, obchodník nebo prodejní manažer, tato kniha vám pomůže, abyste byli na trhu vidět a byli úspěšnější než všichni ostatní kolem vás. Autorem knihy je světově uznávaný odborník na přesvědčovací techniky a prodejní strategie Dave Lakhani.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak prodávat, když nikdo nekupuje ...a jak prodávat ještě více, až lidé a firmy kupovat za