Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty

Kód: 2472336

Úplný název:

Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty (Vasilovčík-Šustová Terezie):

Autor a popis:

Grada, 350 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
166 Kč (195 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Také někdy nevíte, proč se váš maličký vzteká, co vlastně chce či co ho rozplakalo? Účinnou cestou, jak mu porozumět, může být právě systém znakování s miminky. Nabídněte vašemu dítěti, které ještě neumí vůbec nebo dobře mluvit, možnost, jak se s vámi dorozumět. Kniha přináší srozumitelný návod k tomu, jak rozvíjet přirozenou komunikaci malých dětí gesty a znaky.Autorka klade velký důraz nejen na odborné informace, ale zejména na praktické zkušenosti využití ověřeného komunikačního systému gesty a znaky v každodenním životě s dítětem raného věku. Součástí publikace je i slovník základních znaků.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak se domluvit s kojencem a batoletem - Komunikujeme přirozenými znaky a gesty