Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání

Kód: 7376251

Úplný název:

Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání (Šmíd Zdeněk): aneb Proc bychom se nedesili

Autor a popis:

Šmíd Zdeněk, Olympia, 248 stran, jazyk - čeština, 2010

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
174 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Sumec, Keny, Lída, Gábina a Lucie, autorovi kamarádi a známí z jeho předešlých knížek, putují tentokrát po Mexiku a Guatemale. Veselé i drsné zážitky party mezi svéráznými obyvateli hor a džunglí, které zde prožívají, autor navíc kombinuje s humorně pojatým vyprávěním o exotické přírodě, o Indiánech a o historii jejich nikdy neporažených kmenů. Těžištěm knížky jsou i tentokrát cestovatelská dobrodružství v nevypočitatelném kraji: můžete tu zabloudit, utonout, ochořet, být okraden, případně zabit. O tom všem vypráví Zdeněk Šmíd opět s pobaveným nadhledem. A přestože nám autor představuje vzdálené země Mayů z originálních, často provokativních a neslýchaných úhlů, je jeho nová knížka především radostným a vtipným vyprávěním o krásách světa a o dobrém kamarádství.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Jak se mají Mayové aneb Proč bychom se neděsili - 2. vydání