Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek

Kód: 2421871

Úplný název:

Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek (Dietrich Rolf, Müller Reinhard, Wenzel Walter):

Autor a popis:

Dietrich Rolf, Müller Reinhard, Wenzel Walter, Universum, 136 stran, jazyk - CZ, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
95 Kč (119 Kč)
  / ks  
koupit
 

Autoři vycházejí z přesvědčení, že logickému myšlení se lze naučit, jen se musí postupovat zvolna, zapojovat zároveň intuici i kombinační schopnost a racionální myšlení. Kniha je koncipována od nejjednoduššího k nejobtížnějšímu a jen část úloh pracuje s čísly, ostatní učí logicky myslet pomocí grafů, symbolů, náčrtků, tabulek. Autoři se zabývají celkem šesti typy logických úloh a postupně u každého z nich zvyšují obtížnost. Důraz je kladen na logické myšlení a na prostorovou představivost. Čtenář je veden k tomu, aby objevoval nové souvislosti a vyvozoval z nich důsledky, měl odvahu opustit naučené myšlenkové spoje a budoval si nové.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná pro děti

 
Knihkupectví / Populárně naučná pro děti / Jak se naučit a trénovat logické myšlení - 144 matematicko-logických hádanek