Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do

Kód: 2710167

Úplný název:

Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do (Konopáč Miroslav): Tipy a triky pro úspešný prijímací pohovor a zkušební dobu

Autor a popis:

Konopáč Miroslav, Grada, 144 stran, jazyk - čeština, 2016

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (229 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Kniha odhaluje způsoby, jakými přemýšlejí ti, kteří si nové zaměstnance vybírají. Ukáže vám, jak se s nimi naladit na stejnou notu a přesvědčit je o vaší užitečnosti a jedinečnosti. Krok za krok vás provede jednotlivými částmi výběrového řízení, poradí vám, co dělat, jak odpovídat a čemu se vyhnout. Po přečtení této knihy můžete rovnou jít a vyhrát výběrové řízení ve firmě, kterou jste si zvolili!
Ve druhé části knihy zjistíte, co vše se musíte naučit a jak pracovat, abyste zdárně přežili zkušební dobu a dokázali, že výběr vaší osoby byl dobrou volbou. Poznáte, co vás v prvních dnech a týdnech ve firmě čeká, zjistíte, jak se rychle zapracovat a stát se užitečným a oceňovaným členem týmu.
Autorem knihy je zkušený trenér prodejců a obchodních zástupců, který řadu let ve firmách zodpovídal za výběr a přijímání obchodníků a jejich školení, vedl obchodní týmy a sám začínal jako obchodní zástupce. Autor tedy dobře ví, co je třeba dělat a jak se chovat, aby si vás firma vybrala, abyste byli hvězdou výběrového řízení, a o všechny své znalosti se s vámi v této knize podělí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak se stát obchodním zástupcem - Tipy a triky pro úspěšný přijímací pohovor a zkušební do