Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být

Kód: 2640503

Úplný název:

Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být (Faber Adele, Mazlish Elaine): Rodicovský pruvodce pro každou príležitost

Autor a popis:

Adele Faber, Elaine Mazlish, CPress, 104 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
110 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Výchovné metody, návody a tipy bestsellerových autorek nyní v kostce! Celosvětově známé odbornice na komunikaci mezi dospělými a dětmi shrnuly své zkušenosti a rady do této stručné knížky, vlastně spíše pracovního sešitu. Věnují se situacím a nárokům, jimž musejí rodiče čelit den co den. Obsah této publikace je doslova koncentrátem všeho, co bylo dosud autorkami napsáno. Je to vlastně čtivý přehled modelových situací, svou názorností užitečný pro každého zaneprázdněného rodiče. Realistický a respektující přístup autorek této knihy k rodičovství již zlepšil životy nespočtu rodin po celém světě, snížil stres ve vztazích mezi rodiči a dětmi a zvýšil jejich vzájemné porozumění a citové vazby. Vyplněním cvičení a odpovězením na otázky v tomto v pracovním sešitu se naučíte:

* Jak se vypořádat se silnými emocemi svých dětí

* Jak stanovit pevné hranice, a přesto si zachovat přátelský vztah

* Jak vyjadřovat své pocity vzteku, a přitom neublížit

* Jak si získat spolupráci svých dětí

* Jak v klidu řešit rodinné konflikty

 

Atraktivitu a čtivost této knihy zvyšují příběhy ze skutečného života, vtipné komiksy a vzorové situace v nich zobrazované. Adele Faber a Elaine Mazlish jsou celosvětově uznávané odbornice na komunikaci mezi dospělými a dětmi a svou prací si vysloužily vděčnost rodičů i nadšený souhlas ze strany odborníků. Knihy těchto autorek patří v každé zemi, kde byly přeloženy, mezi největší bestsellery. V ČR zatím vyšlo: Jak mluvit, aby nás děti poslouchaly, jak naslouchat, aby nám děti důvěřovaly; Osvobození rodiče, osvobozené děti; Sourozenci bez rivality; Jak mluvit, aby nás teenageři poslouchali; Jak mluvit, aby se děti lépe učily.

Nahlédnout do Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být Nahlédnout do Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Jak se stát rodičem, jakým jste vždy chtěli být