Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky

Kód: 7349167

Úplný název:

Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky (Naik Anita):

Autor a popis:

Naik Anita, Pragma, 184 stran, jazyk - čeština, 2009

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
134 Kč (168 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Jak uspořádat správný večírek je poněkud prostořeký, ale výstižný průvodce pro živočišný druh holdující večírkům. Zjistíte, že večírek či párty poskytuje motivaci, abyste se za pouhé čtyři týdny vešla do černých sexy šatiček, naučíte se jediným pohledem přehlédnout situaci, ale také se dozvíte, jak lze přežít ráno po proflámované noci. Kniha obsahuje řadu úžasných informací a rad o tom, jak uspořádat párty, jak se stát hvězdou večírku, ale také to, jaké hlavní předpoklady musíte splňovat, abyste se stala oblíbeným a všude vítaným hostem.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak uspořádat správný večírek - Průvodce pro něsmělé dívky