Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství

Kód: 9050714

Úplný název:

Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství (Little Jonathan): Myslete jen na vítezství

Autor a popis:

Little Jonathan, Poker Publishing s.r.o., 352 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
454 Kč (649 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 31.10.2016 dopoledne. 
 

Stejně jako první díl je i druhý kompletně a vlastnoručně napsán Jonathanem Littlem, který má neobvyklý dar vysvětlovat jednoduše a pochopitelně i poměrně složité koncepty. Jeho styl je velmi živý a dobře se čte. Tato kniha poskytne čtenářům rady, jak hrát v jednotlivých fázích turnaje, zejména pak v klíčových fázích jako je bublina a finálový stůl. Celá jedna kapitola je věnována short-handed hře, kdy u stolu sedí jen několik hráčů a pak také závěrečnému heads upu. Následně se pak autore věnuje aspektům turnajové hry z pohledu profesionálního hráče živých turnajů. Jedná se o zajímavé čtení o věcech, o kterých možná čtenáři doposud nikdy příliš nepřemýšleli. Dalším podstatným aspektem hry na živo je pak čtení soupeřů. Little ve své knize popisuje důležitost a význam signálů, které online hráči tak často podceňují. Čtenáře také seznámí s tím, jak tyto signály vypozorovat a především, jak je v praxi uplatnit. Na závěr si pak autor připravil analýzu 30 vlastních odehraných hand z turnajů, ve kterých se dozvíte, jak přemýšlí špičkoví hráči nad obtížnými rozhodnutími u stolu, jaké faktory zvažují a na co si dávat pozor.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Jak vyhrávat pokerové turnaje - Díl 2. - Myslete jen na vítězství