Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb

Kód: 2491282

Úplný název:

Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb (Straten Michael van):

Autor a popis:

Straten Michael van, Ikar, 112 stran, jazyk - CZ, 2009

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
159 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Dieta pro dámy, speciální smokingová dieta pro muže a nakonec dieta pro zoufalé. Jak zhubnout do malých večerních odmítá tablety, dietní koktejly a soustředí se na skutečně fungující akční plán. Díky vyzkoušeným receptům sestaveným do promyšlených jídelníčků nebudete hladovět a zbavíte se stresu z nechtěných kilogramů. Ať si chcete malé večerní šaty obléct příští léto nebo už tuto sobotu, Michael van Straten vás zbaví starostí.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Krása a styl

 
Knihkupectví / Volný čas / Krása a styl / Jak zhubnout do malých večerních - Efektivní desetidenní program založený na zásadách komb