Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran?

Kód: 9051347

Úplný název:

Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran? (Klepárník Vít): K sociálne demokratickému návrhu

Autor a popis:

Klepárník Vít, Cesta, 20 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
32 Kč (40 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Senát Parlamentu České republiky schválil v polovině června 2012 návrh ČSSD na novelizaci zákona č. 424/1991 Sb., o sdružování v politických stranách a hnutích, a zákonů o volbách do PČR, Evropského parlamentu a zastupitelstev krajů. Komentář k tomuto návrhu vysvětluje, v čem spočívá jeho přínos, a zdůvodňuje, proč by měli navrhovatelé zákona a zástupci strany v parlamentu usilovat o hlubší reformu dosavadních pravidel včetně problematické kontrolní role Kontrolního výboru poslanecké sněmovny. Všímá si problematiky nezávislých kontrolních institucí a potřeby zpřísňování pravidel pro fungování a kontrolu stranických obchodních společností. Připomíná, proč by ČSSD měla podpořit sankce, které budou postihovat největší přestupky týkající se financování politických stran a hnutí v České republice.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Populárně naučná literatura

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Jak zlepšit legislativní rámec financování politických stran?