Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy

Kód: 2474609

Úplný název:

Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy (Jelínku Vladimír):

Autor a popis:

Jelínku Vladimír, Grada, 160 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad Ládví
 
 
 
 
 
212 Kč (249 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Má vlastně ještě cenu psát nějakou knihu o lidských pocitech? Vždyť o emocích už bylo napsáno snad téměř všechno... Pracovat se svými emocemi je jistý druh umění. Díky knížce pochopíte zákonitosti lidských emocí a dokážete pracovat se slabými stránkami vlastní emocionality. Zkušený autor vás seznámí s pěti základními emocemi, jejichž sebereflexivní pochopení je nezbytným základem pro zvládnutí dále uvedených technik. Poznáte deset emocionálních situací, kterými každý člověk opakovaně prochází a podle svojí povahy a emocionální výbavy je zvládá s menším či větším úspěchem. Autor představuje základní přírodní obrazy - živly (oheň, voda, dřevo, země, kov). Pomocí vizualizací těchto živlů a výtvarného umění lze se svými emocemi pracovat na nejhlubší úrovni lidské duše. Jde o to, naučit se představit si správný a příslušný obraz určitého živlu právě v tom okamžiku, kdy člověk prožívá svou nepříjemnou emoci a chce se jí zbavit. Knížka je oproti jiným, které se zabývají emocionalitou nebo problematikou živlů, jedinečná tím, že srozumitelně popisuje, jak obrazy živlů fungují a jak s nimi prakticky a zábavně pracovat, aby se člověk zcela zásadně emocionálně posunul, dosáhl citové stability, štěstí a kvalitních mezilidských vztahů. Autor: "Pokud si čtenář z této knihy odnese byť jen jedinou myšlenku, která mu bude ku prospěchu, splnila kniha moje očekávání. Bude-li se čtenář ke knize vracet opakovaně, pak budu rád, že s ním budu moci sdílet hluboké pravdy lidské civilizace, kterých se tato kniha snaží dotknout."

Nahlédnout do Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy Nahlédnout do Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Psychologie osobnosti

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Psychologie osobnosti / Jak zvládat emoce pomocí obrazů živlů - Praktický návod na dosažení emoční rovnováhy