Jak zvládnout problémy dětí se školou?

Kód: 9055760

Úplný název:

Jak zvládnout problémy dětí se školou? (Kendíková Jitka, Vosmik Miroslav): Deti se speciálními vzdelávacími potrebami ve škole – praktická prírucka pro rodice, ucitele a další odborné pracovníky

Autor a popis:

Kendíková Jitka, Pasparta, 112 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
163 Kč (220 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

V současné době se v běžných českých základních i středních školách vzdělává poměrně velké množství žáků se speciálními vzdělávacími potřebami (SVP). Aby jim daná škola mohla vytvořit vhodné podmínky pro uskutečňování jejich vzdělávání v patřičné kvalitě, musí úzce spolupracovat s jejich rodiči, zákonnými zástupci.

Cílem této publikace je zvýšit informovanost rodičů, pedagogů a dalších zainteresovaných pracovníků. Text je doplněn mnoha příklady z praxe a také vzory příslušných formulářů a dokumentů. V knize mimo jiné naleznete odpovědi na následující otázky:
¦ Kdo mi pomůže vyřešit potíže mého dítěte ve škole? ¦ Kdy se mám obracet na poradenská zařízení a co od nich mohu žádat? ¦ Jak má vypadat péče o žáka se SVP ve škole? ¦ Je pro mé dítě vhodný odklad školní docházky, individuální vzdělávání nebo přípravná třída? ¦ Bude pro mé dítě lepší přestup na jinou školu? Jak to zařídit? ¦ Jak zvládnout přechod na střední školu? ¦ Jak úspěšně ukončit střední školu? ¦ Jakou roli má asistent pedagoga? ¦ Kdy a za jakých podmínek je vhodný asistent pedagoga? ¦ Jak pomůže mému dítěti individuální vzdělávací plán (IVP)? ¦ Co musí obsahovat IVP?
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak zvládnout problémy dětí se školou? do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak zvládnout problémy dětí se školou?.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak zvládnout problémy dětí se školou? (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak zvládnout problémy dětí se školou? bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak zvládnout problémy dětí se školou? doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Dítě a rodina

 
Knihkupectví / Populárně naučná literatura / Dítě a rodina / Jak zvládnout problémy dětí se školou?