Jaké je to být lvem

Kód: 8632351

Úplný název:

Jaké je to být lvem (kol.):

Autor a popis:

Cupro, 217 stran, jazyk - čeština, 2005

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
489 Kč (699 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

Lev byl odjakživa symbolem vznešenosti a síly. Stejně, jako všechny velké kočky je okouzlujícím, půvabně se vlnícím, hbitým a silným tvorem. Lvi jsou nemilosrdní ke svým kořistem a zároveň velmi starostliví o svá mláďata.
Pověst lva byla po dlouhá století utvářena bájemi a pověstmi. V prehistorických dobách, kdy lvi kráčeli evropskými zeměmi, byl jeskynní lev patrně současníkem člověka neandrtálského a cromagnonského, který tyto velké kočky po celá tisíciletí lovil a zároveň se jich bál. V pozdějších dobách se však vztah mezi člověkem a lvem změnil. Z člověka se stal lovec a ze lva kořist.
Volně se pohybující lví populace lze v současné době nalézt pouze v parcích s divokou zvěří a v útočištích Východní Afriky.
Tato kniha, bohatá na dramatické obrázky zachycující nebezpečné i něžné okamžiky lvího života, vyzdvihuje také mimořádný charakter domovin v afrických savanách a vzrušujícím způsobem předává současné vědecké poznatky o králi zvířat. Kniha napsaná dvěma renomovanými přírodovědci a prestižním historikem potěší každého čtenáře.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jaké je to být lvem do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jaké je to být lvem.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jaké je to být lvem (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jaké je to být lvem bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jaké je to být lvem doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Příroda