Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi

Kód: 0964021

Úplný název:

Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi (Novotný Petr, Čech František Ringo):

Autor a popis:

Novotný Petr, Čech František Ringo, Země pohádek, 28 stran, jazyk - CZ, 2015

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
157 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Jako Čuk a Gek - Audiokniha 1x disk MP3 (6 hodin, 20 minut) Čte: František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová Ne každý má ten dar vykřesat jiskřičku humoru i z té nejvšednější a nejbanálnější situace. Petru Novotnému a Františku Ringo Čechovi však toto nadání rozhodně nechybí. Dokládá to i jejich osobitý cestopis, jenž se dočkal i své knižní podoby a který vám dnes nabízíme k poslechu ve formátu MP3. Protože jsou to oba vypravěči múzami políbeni a na svět kolem sebe se dovedou dívat skutečně veselýma očima, dá se předpokládat, že mezi rovnoběžkami a poledníky strávíme hodně příjemných chvil a že se dozvíme i to, o čem se v oficiálních turistických bedekrech většinou nepíše.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Humor, satira

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Humor, satira / Jako Čuk a Gek - čte František Ringo Čech, Petr Novotný, Sandra Pogodová/audiokniha 6 hodi