Jako v pavučině

Kód: 7211388

Úplný název:

Jako v pavučině (Clarke Cat):

Autor a popis:

Clarke Cat, Nava, 244 stran, jazyk - čeština, 2011

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
195 Kč (278 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 28.10.2016 dopoledne. 
 

Hlavní hrdinkou je sedmnáctiletá středoškolačka Grace, která se probudí v bílém pokoji a poslední, na co si vzpomíná, je to, jak byla vyvedena z místního parku, kam přišla, aby spáchala sebevraždu. Rychle jí dochází, kdo je její věznitel. Je to Ethan. Kromě nábytku, oblečení a jídla, jež jí pravidelně nosí, nenechal v pokoji nic jiného než tužky a papír, aby mohla psát. Je tak donucena znovu se vracet ke všemu, na co chtěla navždy zapomenout.
Celý měsíc Grace sní své sny, zachycuje svůj život na papír a my se tak dozvídáme více o ní samotné, jejím vztahu s matkou, s nejlepší kamarádkou i o klukovi, s kterým začala chodit. Jak se před námi její zamotaný život postupně rozplétá, vychází najevo, že ti, kteří jsou jí blízcí, nejsou vždy takoví, jakými se zdají být. Její nejlepší kamarádka, která s ní nechce sdílet svoje trápení, kluk, do něhož je strašně zamilovaná, ztráta otce a šokující odhalení, jež ji dovedlo k tomu, že jí do života vstoupil Ethan, její věznitel. Stále však zůstává cosi nevyřčeného.

Skvěle napsaný příběh s nečekaným koncem, díky obsahu a jazyku je vhodný pro čtenáře od 16 let. Kniha se dostala do prestižního žebříčku bestellerů britského listu Sunday Times v kategorii Young adult.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jako v pavučině do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jako v pavučině.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jako v pavučině (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jako v pavučině bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jako v pavučině doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Knihy pro dospělé

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Jako v pavučině