Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3.

Kód: 0002173

Úplný název:

Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3. (Parkánová-Whitton Hana):

Autor a popis:

Parkánová-Whitton Hana, Albatros, 356 stran, jazyk - čeština, 2008

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
110 Kč (149 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 25.10.2016 dopoledne. 
 

Rukopis je volným pokračováním osudů Češky Hany, která spolu se svým manželem Angličanem Paulem vyměnila hektický život v rušném velkoměstě za poklid malé anglické vísky. Že je to poklid pouze zdánlivý a že se pod na první pohled nezčeřenou hladinou příjemně se opakujících událostí odehrává nejedno drama, o tom se mají manželé přesvědčit až později.

I tentokrát se setkáme s řadou rázovitých postav z anglického venkova, v čele s excentrickými sousedy Rustym a Speedym, k nimž přibude Hanin pozapomenutý, a hlavně neméně excentrický český strýček František. Čtenář se pak stane svědkem jeho neotřelého objevování anglického životního stylu, tradic a zvyklostí.

Profesionální povinnosti a čím dál větší pracovní vytížení nutí Hanu a Paula hodně cestovat, a tak se s nimi podíváme mimo jiné do Pobaltí, Polska, na Slovensko a do Maďarska, do Řecka, Itálie, Slovinska a Německa. Při tomto cestování, po kterém se vždy rádi vracejí do svého venkovského útočiště, se jim stává zdrojem nepřetržitého veselí střetávání „českého“ a „anglického“ úhlu pohledu na rozmanité cestovní zážitky a dobrodružství.

Jedno však mají přes anglicko-české vnímání světa společné – obavy z toho, co zase vyvedl hyperaktivní český strýček František, který je rád a často navštěvuje.

Nahlédnout do Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3. Nahlédnout do Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3.

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3. do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3..
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3. (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3. bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3. doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Česká literatura

 
Knihkupectví / Knihy pro dospělé / Česká literatura / Jak se dostat z Anglie do Žywce a zase zpět 3.