Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta

Kód: 8775434

Úplný název:

Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta (Lederer Jiří):

Autor a popis:

Lederer Jiří, Malý princ, 232 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
6 Kč (9 Kč)
  / ks  
koupit
 

Kniha o Janu Palachovi významného a uznávaného českého novináře a publicisty Jiřího Lederera se zařadila již při prvním vydání v roce 1990 mezi základní literaturu k tomuto odvážnému a tragickému příběhu naší novodobé historie. Kniha přináší Palachův životní příběh přirozeně na pozadí dobových událostí v Československu, zaměřuje se ale i na podobné případy jinde v Evropě. Kniha je autorovým přístupem - houževnatostí ve snaze zahrnout veškeré relevantní informace k případu a zároveň snahou o nezaujatost a citlivost při jejich interpretaci - dílem vysoké novinářské profesionality a stále aktuálním textem o jedinečné osobnosti Jana Palacha i jedinečné době.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Osobnosti a osudy

 
Knihkupectví / Historie / Osobnosti a osudy / Jan Palach - Zpráva o životě, činu a smrti českého studenta