Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé

Kód: 2474638

Úplný název:

Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé (Pecinovský Rudolf): Úvod do objektové architektury pro mírne pokrocilé

Autor a popis:

Pecinovský Rudolf, Grada, 656 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
535 Kč (629 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 19.1.2017 dopoledne. 
 

Ke studiu publikace nejsou potřebné žádné velké předběžné zkušenosti. Stačí znalosti na úrovni prvního dílu či jiných začátečnických učebnic. Avšak ohlasy na předchozí vydání ukázaly, že i zkušení programátoři s údivem zjišťují, kolik je v ní důležitých informací, které se ve svých dosavadních kurzech nedozvěděli. Jak výstižně napsal jeden čtenář: „Myslel jsem si, že nejsem žádné programátorské ucho. Když jsem ale přečetl vaši učebnici, otevřel jsem oči a hubu. Konečně jsem pochopil věci, které mi ostatní učebnice nedokázaly vysvětlit.“ Výklad je postaven na příkladech, které autor spolu s čtenářem postupně řeší a přitom čtenáře učí nejenom základním programátorským návykům a dovednostem, ale předvede mu i nejrůznější užitečné triky, z nichž mnohé nikde jinde vysvětlené nenajdete. Současně upozorňuje na nejčastější začátečnické chyby, které před svými čtenáři ostatní učebnice většinou tají. Navíc probírá i řadu témat, která patří do základní výbavy objektového programátora, přestože jsou většinou probírána až v pokročilých nebo dokonce nadstavbových kurzech.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Výpočetní technika

 
Knihkupectví / Odborná literatura / Výpočetní technika / Java 8 - Úvod do objektové architektury pro mírně pokročilé