Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství

Kód: 7424063

Úplný název:

Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství (Alix Jean-Claude):

Autor a popis:

Alix Jean-Claude, DIALOG, 208 stran, jazyk - CZ, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
181 Kč (259 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 26.10.2016 dopoledne. 
 

Nebezpečné nemoci se zhojňují, a přesto nejsou brány v potaz vědecké metody přírodního léčitelství, které lze v mnoha zemích studovat na vysokých školách. Autor vystudoval nejprve informatiku v Lyonu a působil jako šéf ústavu pro rozvoj americké medicínské informatiky. Po studiích přírodního léčitelství založil společnost MEDICUS a od roku 1999 řídí přírodní léčitelské centrum v německém Solingen-Ohligs. V této publikaci vyjmenovává důvody, proč se klasické medicíně nedaří zastavit šokující úmrtnost na rakovinu, infarkt a iktus, a která přesto nebere nezkoumá příčiny nemocí a ordinuje drahé, drastické, neúčinné i nebezpečné léčebné strategie. Autor bourá zavedené mýty o spolehlivosti chemoterapie, o prospěšnosti očkování batolat, o neškodnosti antibiotik, o údajné spolehlivoti klasické diagnostiky, o oprávněnosti kloubních či kostních náhrad, o údajných příčinách nefunkčnosti štítné žlázy a tlustého střeva, o příčinách vředových a kožních chorob, o nebezpečnosti cholesterolu atp. Kniha nešokuje tím , co tvrdí, ale tím, co prokazuje. Dialog připravuje k vydání i další autorovy knihy: Jde o vaše střeva, Jde o vaši krev, Jde o vaše kosti, Jde o budoucnost bez rakoviny.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jde o váš život - Srovnání medicíny a přírodního léčitelství