Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad

Kód: 7234753

Úplný název:

Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad (Lesbros Dominique): aneb jak si ve španelské restauraci nepripadat jako hlupák

Autor a popis:

Lesbros Dominique, Rebo, 160 stran, jazyk - čeština, 2007

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
14 Kč (19 Kč)
  / ks  
koupit
 

Tato kniha je obrázkovým slovníkem exotického ovoce a zeleniny, omáček, obilovin a pochoutek „odjinud“ s návodem k použití a návrhy receptů.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Kuchařky

 
Knihkupectví / Kuchařky / Je pro vás exotická kuchyně španělskou vesnicí? aneb Jak si v exotické restauraci nepřipad