Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy

Kód: 2561059

Úplný název:

Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy (kol.): Naucte se znát a používat nejduležitejší druhy

Autor a popis:

Svojtka&Co., 256 stran, jazyk - čeština, 2013

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
209 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 27.10.2016 dopoledne. 
 

V tomto průvodci najdete výběr nejdůležitějších jedlých bylinek a plodů střední Evropy. Zahrnuje všechny druhy, které při svých toulkách přírodou můžete najít a nasbírat a které možná budete potřebovat identifikovat. Názorné a krásné barevné fotografie a přehledné informativní texty obsahují vše podstatné pro to, abyste rostlinu uměli nejen najít, ale hlavně bezpečně poznat a dále využít. Praktický příruční formát a odolný obal jsou ideální k tomu, abyste si knihu brali s sebou na procházky do přírody. Naučte se objevovat a bezpečně určovat bylinky a plody! Šup s průvodcem do kapsy a vzhůru do přírody!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jedlé bylinky a plody - Naučte se znát a používat nejdůležitější druhy