Jednoho nedělního rána

Kód: 7341878

Úplný název:

Jednoho nedělního rána (Ephronová Amy):

Autor a popis:

Ephronová Amy, BB ART, 190 stran, jazyk - čeština, 2006

Dostupnost:

Není skladem
 
Naskladnění sledujte pomocí funkce Hlídací pes.
 
 
 
 
 
155 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
 

Amy Ephronová zkušeně proplouvá protiklady newyorské společnosti, světem, ve kterém byla svoboda oslavována dokonce i v době, kdy platila prohibice a nejpřísnější společenské konvence. Znovu nechává oživnout dobu dávno minulou a seznamuje nás s příběhem pěti společensky vysoce postavených lidí, jejichž životy byly nenávratně poznamenány pomluvami, netaktností, tajemstvím a zradou.
Čtyři ženy si při bridžovém dýchánku v elegantním hotelu Gramercy Park povšimnou jedné jim dobře známé mladé dámy, jak opouští nedaleký hotel s mužem, který však není jejím manželem. Toto odhalení je pro ně naprosto šokující a ačkoliv netuší, co si o celé záležitosti mají myslet, a navzájem si slíbí, že si celou záležitost nechají pro sebe, je jen otázkou času, kdy jedna z nich promluví - s nedozírnými důsledky pro všechny.
Jednoho nedělního rána je drama, ve kterém se konvence "slušné společnosti" dostávají do tragického konfliktu s osvobozeným duchem jazzové éry. S romantikou Gatsbyho New Yorku a koketností Paříže Josephine Bakerové je příběh Ephronové podmanivý od začátku až do svého překvapujícího rozuzlení.
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jednoho nedělního rána do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jednoho nedělního rána.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jednoho nedělního rána (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jednoho nedělního rána bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Jednoho nedělního rána doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Romány pro ženy