Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici

Kód: 8704952

Úplný název:

Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici (Dolejš Roman):

Autor a popis:

Dolejš Roman, Smart Press, 216 stran, jazyk - čeština, 2012

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
146 Kč (199 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 2.11.2016 dopoledne. 
 

Kuchařka šéfkuchaře Romana Dolejše je odrazem jeho kariéry - každému svému působišti věnoval jednu kapitolu, do níž vybral autentické místní recepty, ať už ty, které vařil na svém pracovišti, nebo domácí recepty svých spolupracovníků. Všechny jsou ale vybrány tak, aby je zvládl uvařit i laik a aby se daly uvařit i u nás z běžně dostupných surovin, nejsou složité na přípravu ani dokončení.

Můžete si tak uvařit dobroty, které znáte z dovolené (z Rakouska či Německa nebo třeba z Karibiku), ale také vyzkoušet něco zcela nového (například recepty ze zaoceánské výletní lodi nebo soukromého ostrova).

Kromě toho vám kniha umožní nahlédnout do kuchařské profese. Roman v úvodu ke každé kapitole vypráví, jak na daném místě vypadala práce v kuchyni, popisuje její specifika, ale i to, co v kuchařině platí obecně - dozvíte se, na co všechno se kuchař musí připravit, jak probíhá vyučení v Rakousku, jak to chodí v kuchyních restaurací a hotelů v Evropě či na exotických plážích, na zámořské výletní lodi nebo na soukromém ostrově a jaké to je vařit třeba pro Billa Gatese nebo hvězdy NHL.

Přečtěte si Romanův kuchařský příběh, na jehož konci dostanete chuť vyzkoušet některý z jeho pokrmů - ať už rakouský či švýcarský, karibský, nebo český!
 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici .
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici (hodnotilo 0 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 0).
 
 
 

S Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Svět na pánvi aneb cesta k šéfkuchařské čepici