Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu

Kód: 2042871

Úplný název:

Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu (Jurek Scott, Friedman Steve): Moje necekaná cesta k úspechu na Ultramaratonu

Autor a popis:

Jurek Scott, Friedman Steve,, Mladá fronta, 272 stran, jazyk - čeština, 2014

Dostupnost:

Sklad
 
 
 
 
 
239 Kč (299 Kč)
  / ks  
koupit
Při objednání teď obdržíte zboží již 1.11.2016 dopoledne. 
 

Legendární běžec z bestselleru Zrozeni k běhu se vrací! Již téměř dvě desetiletí je Scott Jurek hvězdou - a miláčkem publika - v extrémně náročném, ale stále populárnějším sportu - ultramaratonu. V roce 1999 jako naprosto neznámý závodník zvítězil v závodě Western States Endurance Run, stomílové trati vedoucí kalifornským pohořím Sierra Nevada. V tomto závodě zvítězil sedmkrát v řadě a stanovil při tom traťový rekord. Dvakrát vyhrál Badwater Ultramarathon, 217 km dlouhou cestu Údolím smrti. Nedávno vytvořil americký rekord v běhu na 24 hodin - urazil 266 km, téměř šest a půl maratonu za jediný den. A byl jedním z elitních sportovců, kteří jeli do Mexika běhat s indiánským kmenem Tarahumarů, o čemž pojednává bestseller Zrozeni k běhu. Jurek dosáhl neuvěřitelných úspěchů, a to vše pouze při veganském stravování. Autobiografická kniha obsahuje množství fotografií a veganských receptů!

Nahlédnout do Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu Nahlédnout do Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu

 
 
 
 
  • schránka  Můžete uložit Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu do schránky.
  • tisk  Můžete vytisknout stránku s Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu.
  • hodnocení  Můžete ponechat své hodnocení Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu (hodnotilo 4 lidí).
  • recenze  Vaše recenze na Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu bude zajímavá pro další návštěvníky (recenze 1).
 
 
 

S Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu doporučujeme zakoupit nejpopulárnější z kategorie Zdraví

 
Knihkupectví / Zdraví / Jez a běhej - Moje nečekaná cesta k úspěchu na ultramaratonu